Znaleziono 5159 ofert

Sortuj

Milionowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546419

66 m2 3 Pokoje 7 409,09 PLN/m2
Piętro 10 z (10) Rok budowy 1987  
489 000,00 PLN szczegóły
Biskupa Józefa Hollaka

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546744

165 m2 5 pokoi 7 266,67 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2010 Działka 850 m2
1 199 000,00 PLN szczegóły
Wrzosowa

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546416

226 m2 7 pokoi 3 008,85 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2004 Działka 471 m2
680 000,00 PLN szczegóły
św. Barbary

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546439

52 m2 2 Pokoje 12 115,38 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2003  
630 000,00 PLN szczegóły
Ruczaj

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546448

413 m2 7 pokoi 13 075,06 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2015 Działka 1 673 m2
5 400 000,00 PLN szczegóły
Żernicka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546389

125 m2 4 Pokoje 8 792,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 805 m2
1 099 000,00 PLN szczegóły
Osiedle Słoneczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546383

47,95 m2 3 Pokoje 8 321,17 PLN/m2
Piętro 3 z (3)    
399 000,00 PLN szczegóły
Radziwoja

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546380

257 m2   5 836,58 PLN/m2
  Rok budowy 1965 Działka 861 m2
1 500 000,00 PLN szczegóły
ks. Kazimierza Figlewicza

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546381

924 m2   450,00 PLN/m2
     
415 800,00 PLN szczegóły
Wrzosowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546378

34 m2 2 Pokoje 14 558,82 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2011  
495 000,00 PLN szczegóły
Wspólna

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546374

70 m2 3 Pokoje 5 700,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1970 Działka 400 m2
399 000,00 PLN szczegóły
Władysława Nehringa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546372

100,77 m2 2 Pokoje 18 854,82 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2010  
1 900 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: