Znaleziono 5159 ofert

Sortuj

Dobra

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544922

27,50 m2 2 Pokoje 22 872,73 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1950  
629 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544965

2 814 m2   550,82 PLN/m2
     
1 550 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964544738

423 m2 30 pokoi 4 609,93 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2008 Działka 1 144 m2
1 950 000,00 PLN szczegóły
Szeligowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964544946

53 m2 3 Pokoje 79,25 PLN/m2
Piętro 2 z (6) Rok budowy 2026  
4 200,00 PLN szczegóły
Szkolna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544129

5 428 m2   276,34 PLN/m2
     
1 500 000,00 PLN szczegóły
Belwederska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544964

37,10 m2 2 Pokoje 19 676,55 PLN/m2
Piętro 1 z (10) Rok budowy 1972  
730 000,00 PLN szczegóły
Hieroglif

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544979

148,96 m2 4 Pokoje 15 104,73 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2000  
2 250 000,00 PLN szczegóły
Marcina Kasprzaka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544976

72 m2 2 Pokoje 24 861,11 PLN/m2
Piętro 15 z (27) Rok budowy 2023  
1 790 000,00 PLN szczegóły
Rzgowska

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964544434

47,50 m2 2 Pokoje 34,74 PLN/m2
Piętro 0 z (1)    
1 650,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543785

4 012 m2   380,11 PLN/m2
     
1 525 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544990

4 921 m2   34,21 PLN/m2
     
168 360,00 PLN szczegóły

Dom (Kamienica) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544260

800 m2 35 pokoi 3 188,00 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1902 Działka 604 m2
2 550 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: