Znaleziono 5159 ofert

Sortuj

Piasta Kołodzieja

Dom (Szeregowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544647

113,89 m2 4 Pokoje 11 985,25 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2025 Działka 143 m2
1 365 000,00 PLN szczegóły
Bagno

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543866

46,24 m2 3 Pokoje 25 929,93 PLN/m2
Piętro 3 z (15) Rok budowy 2009  
1 199 000,00 PLN szczegóły
Antoniego Dobiszewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542743

40 m2 2 Pokoje 17 475,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1953  
699 000,00 PLN szczegóły
Bagno

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543867

71,70 m2 3 Pokoje 26 889,82 PLN/m2
Piętro 3 z (15) Rok budowy 2009  
1 928 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544659

1,02 m2   2 057 843,14 PLN/m2
     
2 099 000,00 PLN szczegóły
Bagno

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543868

117,27 m2 3 Pokoje 36 658,99 PLN/m2
Piętro 8 z (15) Rok budowy 2009  
4 299 000,00 PLN szczegóły
Ametystowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964544658

188,65 m2 5 pokoi 10 060,96 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1979 Działka 620 m2
1 898 000,00 PLN szczegóły

Obiekt handlowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964505377

243,80 m2   3 610,99 PLN/m2
  Rok budowy 1993 Działka 6 500 m2
880 360,00 PLN szczegóły
Kubusia Puchatka

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544663

1 111 m2   450,05 PLN/m2
     
500 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544649

55 m2 3 Pokoje 7 806,55 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2020 Działka 655 m2
429 360,00 PLN szczegóły
Aleja Prymasa Tysiąclecia

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964544657

226 m2 8 pokoi 75,22 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1985  
17 000,00 PLN szczegóły
Starego Dębu

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544661

92,15 m2 4 Pokoje 13 130,77 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2008  
1 210 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: