Znaleziono 5159 ofert

Sortuj

Pogodna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546589

1 093 m2   272,64 PLN/m2
     
298 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546588

1 681 m2   68,41 PLN/m2
     
115 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546585

3 191 m2   84,30 PLN/m2
     
269 000,00 PLN szczegóły
Antoniego Książka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546584

1 069 m2   205,80 PLN/m2
     
220 000,00 PLN szczegóły
Brzozowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546583

797 m2   349,00 PLN/m2
     
278 153,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546581

3 997 m2   67,30 PLN/m2
     
269 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546579

1 091 m2   201,65 PLN/m2
     
220 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546578

8 800 m2   18,18 PLN/m2
     
159 984,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546577

1 328 m2   59,49 PLN/m2
     
79 000,00 PLN szczegóły
Srebrzyńska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546574

2 013 m2   220,57 PLN/m2
     
444 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546573

1 600 m2   158,75 PLN/m2
     
254 000,00 PLN szczegóły
Strykowska

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546572

50 308 m2   31,61 PLN/m2
     
1 590 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: