Znaleziono 5159 ofert

Sortuj

Rakowiecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548021

64 m2 3 Pokoje 29 843,75 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 1937  
1 910 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546649

3 700 m2   91,89 PLN/m2
     
340 000,00 PLN szczegóły
Bagno

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547212

160 m2 5 pokoi 6 243,75 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1974 Działka 1 967 m2
999 000,00 PLN szczegóły
Wiktorska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548106

38,35 m2 2 Pokoje 74,32 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1953  
2 850,00 PLN szczegóły
Biruty

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546647

70,10 m2 4 Pokoje 12 981,46 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2007  
910 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546646

291,80 m2 8 pokoi 10 246,74 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2017 Działka 2 200 m2
2 990 000,00 PLN szczegóły
Bokserska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546712

82,16 m2 4 Pokoje 16 796,49 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2022  
1 380 000,00 PLN szczegóły
gen. Leopolda Okulickiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546644

84,80 m2 4 Pokoje 9 905,66 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1991  
840 000,00 PLN szczegóły
Freta

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546639

57,25 m2 2 Pokoje 22 707,42 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
1 300 000,00 PLN szczegóły
Zygmunta Słomińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546641

118 m2 3 Pokoje 16 525,00 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 2000  
1 950 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546637

3 906 m2   768,00 PLN/m2
     
2 999 808,00 PLN szczegóły
Sucha

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546636

100 000 m2   97,00 PLN/m2
    Działka 100 000 m2
9 700 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: