Znaleziono 5159 ofert

Sortuj

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964544302

815 m2 25 pokoi 12 268,71 PLN/m2
Piętro z (5) Rok budowy 2008 Działka 570 m2
9 999 000,00 PLN szczegóły
Podgórna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543839

67,80 m2 2 Pokoje 20 000,00 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
1 356 000,00 PLN szczegóły
Marii Szmytówny

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543895

130 m2 4 Pokoje 18 076,92 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 260 m2
2 350 000,00 PLN szczegóły
Nowolipki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544559

39,46 m2 2 Pokoje 19 994,93 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1955  
789 000,00 PLN szczegóły
płk. Antoniego Tomczyka

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532645

1 375 m2   1 127,27 PLN/m2
     
1 550 000,00 PLN szczegóły

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964544374

423 m2 30 pokoi 4 609,93 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2008 Działka 1 144 m2
1 950 000,00 PLN szczegóły
Taśmowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543784

47 m2 2 Pokoje 20 851,06 PLN/m2
Piętro 1 z (6) Rok budowy 2020  
980 000,00 PLN szczegóły
Wierzbnowska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531491

1 902 m2   578,34 PLN/m2
     
1 100 000,00 PLN szczegóły
Aleja Krakowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544566

48,50 m2 3 Pokoje 15 443,30 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1963  
749 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544581

2 590 m2   50,19 PLN/m2
     
130 000,00 PLN szczegóły

Działka na sprzedaż

Numer oferty : 34964544583

2 344 m2   51,19 PLN/m2
     
120 000,00 PLN szczegóły
Dereniowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542838

293 m2 5 pokoi 6 378,84 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2012 Działka 1 003 m2
1 869 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: