Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Dolna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543589

3 228 m2   102,23 PLN/m2
     
330 000,00 PLN szczegóły

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964543293

155,50 m2   11 120,69 PLN/m2
Piętro 7 z (7) Rok budowy 2018  
1 729 268,00 PLN szczegóły
Jana Blatona

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542334

66,30 m2 3 Pokoje 13 559,58 PLN/m2
Piętro 10 z (11)    
899 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964538506

184,40 m2 5 pokoi 8 405,59 PLN/m2
  Rok budowy 2005 Działka 960 m2
1 549 990,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542804

28 200 m2   14,15 PLN/m2
     
399 000,00 PLN szczegóły
Miodowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964519084

143,75 m2 5 pokoi 9 593,04 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 377 m2
1 379 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964479050

1 535 m2   90,00 PLN/m2
     
138 150,00 PLN szczegóły
Polna

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544145

1 195 m2   301,00 PLN/m2
     
360 000,00 PLN szczegóły
Przyleśna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544198

3 602 m2   274,85 PLN/m2
     
990 000,00 PLN szczegóły
Zimorodka

Dom (Segment skrajny) na wynajem

Numer oferty : 34964543780

260 m2 8 pokoi 37,50 PLN/m2
Piętro z (3)   Działka 395 m2
9 750,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544155

5 619 m2   165,51 PLN/m2
     
930 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544199

1 080 m2   129,00 PLN/m2
     
139 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: