Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542980

63,98 m2 2 Pokoje 8 361,99 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1901  
535 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532575

1 900 m2   255,26 PLN/m2
     
485 000,00 PLN szczegóły
Daniszewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543804

55,04 m2 3 Pokoje 14 898,26 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2018  
820 000,00 PLN szczegóły
Druskienicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543160

31,44 m2 1 pokoi 13 963,10 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2020  
439 000,00 PLN szczegóły

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964535885

79,25 m2   11 382,12 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2025  
902 033,00 PLN szczegóły
Komornicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543496

119,45 m2 4 Pokoje 12 138,97 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2012  
1 450 000,00 PLN szczegóły
Świerzawska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543526

26,60 m2 1 pokoi 80,83 PLN/m2
Piętro 1 z (9) Rok budowy 2023  
2 150,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543342

28 100 m2   120,00 PLN/m2
     
3 372 000,00 PLN szczegóły
Leśna

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543343

52 105 m2   150,00 PLN/m2
     
7 815 750,00 PLN szczegóły
Księżycowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543370

280 m2 6 pokoi 6 425,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 1 300 m2
1 799 000,00 PLN szczegóły
Kazimierza Michalczyka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544128

64,67 m2 3 Pokoje 21 895,78 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2024  
1 416 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543274

155,50 m2 4 Pokoje 11 120,69 PLN/m2
Piętro 7 z (7) Rok budowy 2018  
1 729 268,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: