Znaleziono 5161 ofert

Sortuj

Fordońska

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964533882

70 m2   35,00 PLN/m2
     
2 450,00 PLN szczegóły
Kosodrzewiny

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519913

90 m2 3 Pokoje 5 444,44 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 2 270 m2
490 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964510457

200 m2   425,00 PLN/m2
     
85 000,00 PLN szczegóły
Kosodrzewiny

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519918

2 354 m2   130,00 PLN/m2
     
306 020,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964520592

1 540 m2   227,27 PLN/m2
     
350 000,00 PLN szczegóły
Kwiatowa

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964478586

1 998 m2   120,12 PLN/m2
     
240 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964517136

2 578 m2   99,69 PLN/m2
     
257 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535467

17 426 m2   33,03 PLN/m2
     
575 500,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964517140

1 331 m2   99,92 PLN/m2
     
133 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531817

80 m2 3 Pokoje 4 337,50 PLN/m2
    Działka 3 000 m2
347 000,00 PLN szczegóły
Wincentego Witosa

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 312700

8 613 m2   150,93 PLN/m2
Piętro 0 z (1)    
1 300 000,00 PLN szczegóły
Żabia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964518681

32,87 m2 1 pokoi 5 780,35 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1960  
190 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: