Znaleziono 5140 ofert

Sortuj

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964552483

677 m2 13 pokoi 7 903,00 PLN/m2
Piętro z (4) Rok budowy 1998 Działka 1 758 m2
5 350 000,00 PLN szczegóły
Mińska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552469

26 m2 1 pokoi 100,00 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2025  
2 600,00 PLN szczegóły
Ludwika Kondratowicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552601

56,31 m2 2 Pokoje 18 380,39 PLN/m2
Piętro 7 z (8) Rok budowy 2016  
1 035 000,00 PLN szczegóły
Karola Libelta

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551199

104,40 m2 4 Pokoje 21 551,72 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2010  
2 250 000,00 PLN szczegóły
Łąkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552634

96,42 m2 4 Pokoje 23 853,97 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2024  
2 300 000,00 PLN szczegóły
Witkowska

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964550071

916 m2   2 510,92 PLN/m2
     
2 300 000,00 PLN szczegóły
Ostrołęcka

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552478

156,60 m2 4 Pokoje 9 572,16 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2003 Działka 244 m2
1 499 000,00 PLN szczegóły
Stefana Czarnieckiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552651

63,50 m2 3 Pokoje 5 039,37 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1936  
320 000,00 PLN szczegóły
Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538661

80,20 m2 4 Pokoje 23 441,40 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2000  
1 880 000,00 PLN szczegóły
Ogrodowa

Dom (Szeregowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552642

137 m2 6 pokoi 5 248,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1991 Działka 308 m2
719 000,00 PLN szczegóły
Kompanii AK "Goplana"

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552643

65 m2 3 Pokoje 17 315,38 PLN/m2
Piętro 6 z (7) Rok budowy 2020  
1 125 500,00 PLN szczegóły
Stanisława Rogalskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552656

46,50 m2 2 Pokoje 53,76 PLN/m2
Piętro 4 z (13)    
2 500,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: