Znaleziono 5140 ofert

Sortuj

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551439

90 m2 3 Pokoje 2 444,44 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 1 326 m2
220 000,00 PLN szczegóły

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544749

147,38 m2 5 pokoi 14 927,40 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2019 Działka 297 m2
2 200 000,00 PLN szczegóły
Techników

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552596

34,50 m2 2 Pokoje 9 826,09 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
339 000,00 PLN szczegóły
Kryształowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549965

337,23 m2 8 pokoi 10 378,67 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2020 Działka 1 590 m2
3 500 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964449419

4 767 m2   73,21 PLN/m2
     
349 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552571

333 m2 6 pokoi 17 717,72 PLN/m2
  Rok budowy 2012 Działka 1 500 m2
5 900 000,00 PLN szczegóły
Winogrady

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551070

150 m2 5 pokoi 15 666,67 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1967 Działka 388 m2
2 350 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552613

1 572 m2   120,87 PLN/m2
     
190 000,00 PLN szczegóły
21 Pułku Piechoty Dzieci Warszawy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551616

51,50 m2 2 Pokoje 14 174,76 PLN/m2
Piętro 3 z (9) Rok budowy 1982  
730 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552615

1 571 m2   120,94 PLN/m2
     
190 000,00 PLN szczegóły
Ekologiczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552525

91,49 m2 4 Pokoje 17 378,95 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 1996  
1 590 000,00 PLN szczegóły
Grochowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551634

99,80 m2 4 Pokoje 75,15 PLN/m2
Piętro 1 z (7)    
7 500,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: