Znaleziono 5149 ofert

Sortuj

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551711

1 514 m2   112,29 PLN/m2
     
170 000,00 PLN szczegóły
Ostródzka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552014

558 m2 7 pokoi 10 573,48 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2007 Działka 3 680 m2
5 900 000,00 PLN szczegóły
Wincentego Lipa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552013

50,81 m2 2 Pokoje 6 888,41 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1970  
350 000,00 PLN szczegóły
Konopnickiej

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551801

120 m2 5 pokoi 2 825,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1978 Działka 400 m2
339 000,00 PLN szczegóły
Spokojna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552019

195 m2 4 Pokoje 12 815,38 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2005 Działka 1 400 m2
2 499 000,00 PLN szczegóły
Henryka Melcera-Szczawińskiego

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964552021

292 m2 6 pokoi 8 558,22 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2003 Działka 413 m2
2 499 000,00 PLN szczegóły
Sarmacka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550115

85,35 m2 4 Pokoje 23 988,40 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2023  
1 986 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552026

3 114 m2   47,85 PLN/m2
     
149 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545427

119 m2 4 Pokoje 6 714,29 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2014 Działka 513 m2
799 000,00 PLN szczegóły
Okólna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552029

47 m2 2 Pokoje 53,17 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1980  
2 499,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552038

2 542 m2   117,62 PLN/m2
     
299 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552022

60 m2 3 Pokoje 9 716,67 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1980  
583 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: