Znaleziono 5149 ofert

Sortuj

Dom (Półbliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550791

240 m2 7 pokoi 5 616,67 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1981 Działka 546 m2
1 348 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551988

484 m2   307,85 PLN/m2
     
149 000,00 PLN szczegóły
Leśna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551986

59,90 m2 2 Pokoje 6 176,96 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1980  
370 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551989

658 m2   362,00 PLN/m2
     
238 196,00 PLN szczegóły
Złotowska

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551038

628 m2   428,34 PLN/m2
     
269 000,00 PLN szczegóły
Sosnowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552000

160,93 m2 4 Pokoje 5 903,19 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 1 678 m2
950 000,00 PLN szczegóły
Garbary

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551999

34,45 m2 2 Pokoje 13 294,63 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
458 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552002

3 005 m2   149,75 PLN/m2
     
449 999,00 PLN szczegóły
ks. Piotra Skargi

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546730

30,30 m2 1 pokoi 82,51 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1998  
2 500,00 PLN szczegóły

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540963

31 612 m2   110,72 PLN/m2
     
3 500 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538692

2 592 m2   14,47 PLN/m2
     
37 500,00 PLN szczegóły
Wólczańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550453

48,60 m2 2 Pokoje 4 526,75 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1915  
220 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: