Znaleziono 5176 ofert

Sortuj

Wojska Polskiego

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964506128

600 m2 10 pokoi 6 916,67 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1950 Działka 4 186 m2
4 150 000,00 PLN szczegóły
Pułtuska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549829

63,50 m2 3 Pokoje 8 330,71 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1993  
529 000,00 PLN szczegóły
Wojska Polskiego

Obiekt handlowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964506140

600 m2 12 pokoi 3 750,00 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1960 Działka 863 m2
2 250 000,00 PLN szczegóły
Bolesława Chrobrego

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551425

2 012 m2   148,61 PLN/m2
     
299 000,00 PLN szczegóły
Wiatraczna

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964515554

26 000 m2   142,31 PLN/m2
     
3 700 000,00 PLN szczegóły
Głogowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551213

55 m2 2 Pokoje 50,91 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1930  
2 800,00 PLN szczegóły
Leśna

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551395

4 960 m2   282,26 PLN/m2
     
1 400 000,00 PLN szczegóły
Zygmuntowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551461

42,68 m2 2 Pokoje 60,92 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2021  
2 600,00 PLN szczegóły
Strusia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551401

78,70 m2 3 Pokoje 9 466,33 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2001  
745 000,00 PLN szczegóły
Starzyńska

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551455

726 m2   420,00 PLN/m2
     
304 920,00 PLN szczegóły
Kaliny Jędrusik

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551402

66 m2 3 Pokoje 89,39 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 2016  
5 900,00 PLN szczegóły
Barbary

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551399

50 m2 2 Pokoje 11 780,00 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1980  
589 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: