Znaleziono 5154 ofert

Sortuj

Katowicka

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964513355

6 686 m2   194,44 PLN/m2
     
1 300 000,00 PLN szczegóły
mjr. Franciszka Michała Amałowicza "Tatara"

Dom (Szeregowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964513534

415,81 m2 32 pokoi 10 822,25 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2018 Działka 552 m2
4 500 000,00 PLN szczegóły

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964513250

3 400 m2   43,82 PLN/m2
     
149 000,00 PLN szczegóły
Szkolna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964513237

51,50 m2 2 Pokoje 5 805,83 PLN/m2
Piętro 3 z (3)    
299 000,00 PLN szczegóły
Ostródzka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964513190

1 352 m2   649,41 PLN/m2
     
878 000,00 PLN szczegóły
Siedliskowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964513165

1 418 m2   253,88 PLN/m2
     
359 999,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964513141

115 m2 5 pokoi 8 678,26 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2021 Działka 1 106 m2
998 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552613

1 572 m2   120,87 PLN/m2
     
190 000,00 PLN szczegóły
Pańska

Działka (Leśna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964533599

1 245 m2   30,00 PLN/m2
     
37 350,00 PLN szczegóły

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519320

8 600 m2   18,53 PLN/m2
     
159 360,00 PLN szczegóły
Babiego Lata

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964513095

321 m2 5 pokoi 15 264,80 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2024 Działka 1 321 m2
4 900 000,00 PLN szczegóły
Jana Karnowskiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539017

200 m2 4 Pokoje 4 495,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1962 Działka 1 000 m2
899 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: