Znaleziono 5183 ofert

Sortuj

Kosodrzewiny

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519918

2 354 m2   130,00 PLN/m2
     
306 020,00 PLN szczegóły
Kosodrzewiny

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519913

90 m2 3 Pokoje 5 444,44 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 2 270 m2
490 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519849

38 485 m2   44,17 PLN/m2
     
1 700 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519840

2 014 m2   67,03 PLN/m2
     
135 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519839

1 072 m2   135,00 PLN/m2
     
144 720,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519838

1 023 m2   135,00 PLN/m2
     
138 105,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519837

1 131 m2   135,00 PLN/m2
     
152 685,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519835

945 m2   135,00 PLN/m2
     
127 575,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519834

703 m2   135,01 PLN/m2
     
94 909,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519831

701 m2   135,00 PLN/m2
     
94 635,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519804

70 m2 3 Pokoje 3 142,86 PLN/m2
    Działka 1 024 m2
220 000,00 PLN szczegóły
Oskara Kolberga

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964520709

60 m2 4 Pokoje 19 983,33 PLN/m2
Piętro 4 z (10) Rok budowy 1975  
1 199 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: