Znaleziono 5154 ofert

Sortuj

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964515151

1 002 m2   90,00 PLN/m2
     
90 180,00 PLN szczegóły

Dom (Rezydencja) na sprzedaż

Numer oferty : 34964514734

356 m2 7 pokoi 5 334,27 PLN/m2
    Działka 5 000 m2
1 899 000,00 PLN szczegóły
Serwituty

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519140

960 m2   1 322,92 PLN/m2
     
1 270 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519113

5 825 m2   39,31 PLN/m2
     
229 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę wielorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964513729

939 m2   1 063,90 PLN/m2
     
999 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964513558

5 250 m2   80,00 PLN/m2
     
420 000,00 PLN szczegóły
Wiśniowa

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519053

20 300 m2   29,06 PLN/m2
     
590 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519292

1 000 m2   99,00 PLN/m2
     
99 000,00 PLN szczegóły
Jana Śniechowskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964513495

47,02 m2 2 Pokoje 38,28 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1950  
1 800,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964519147

52,97 m2 2 Pokoje 7 929,02 PLN/m2
Piętro 6 z (10)    
420 000,00 PLN szczegóły
Kasztanowa

Hotel/Pensjonat na wynajem

Numer oferty : 34964513400

120 m2 7 pokoi 83,33 PLN/m2
Piętro 2 z () Rok budowy 2024  
9 999,00 PLN szczegóły
Ramży

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519047

930 m2   198,92 PLN/m2
     
185 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: