Znaleziono 5154 ofert

Sortuj

Elżbiety Drużbackiej

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551185

140 m2 3 Pokoje 8 571,43 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1960 Działka 14 800 m2
1 200 000,00 PLN szczegóły
Doliny Miętusiej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550887

70,63 m2 1 pokoi 6 985,71 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
489 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964500248

22 393 m2   125,04 PLN/m2
     
2 800 000,00 PLN szczegóły
Józefa Ignacego Kraszewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964520453

111 m2 4 Pokoje 8 099,10 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1959  
899 000,00 PLN szczegóły
Głogowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544486

298 m2 6 pokoi 16 442,95 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1935 Działka 2 125 m2
4 900 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531185

240 m2 4 Pokoje 4 791,67 PLN/m2
  Rok budowy 2010 Działka 2 600 m2
1 150 000,00 PLN szczegóły
Wrzosów

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549673

380 m2 7 pokoi 9 339,47 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1995 Działka 1 800 m2
3 549 000,00 PLN szczegóły
Parkowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964465987

3 000 m2   216,67 PLN/m2
     
650 000,00 PLN szczegóły
Koszykowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538494

76,30 m2 3 Pokoje 22 908,26 PLN/m2
Piętro 1 z (6) Rok budowy 1955  
1 747 900,00 PLN szczegóły
Piękna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548837

76,30 m2 3 Pokoje 22 646,07 PLN/m2
Piętro 1 z (6) Rok budowy 1955  
1 727 895,00 PLN szczegóły
Bolesława Prusa

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964511808

3 186 m2   650,00 PLN/m2
     
2 070 900,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543416

301,51 m2 6 pokoi 8 125,77 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2012 Działka 1 233 m2
2 450 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: