Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Zwierzyniecka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548945

56 m2 2 Pokoje 67,86 PLN/m2
Piętro 6 z (8) Rok budowy 2018  
3 800,00 PLN szczegóły
Północna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548427

49 m2 2 Pokoje 46,00 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1993  
2 250,00 PLN szczegóły
Bugaj

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964548964

415,49 m2 5 pokoi 5 600,62 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2003 Działka 5 491 m2
2 327 000,00 PLN szczegóły
Warszawska

Lokal użytkowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964536806

169 m2 2 Pokoje 6 443,79 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1978 Działka 169 m2
1 089 000,00 PLN szczegóły
Włodarzewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548018

125 m2 5 pokoi 18 500,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2000  
2 312 500,00 PLN szczegóły
Batalionów Chłopskich

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548745

35,50 m2 2 Pokoje 87,32 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2023  
3 100,00 PLN szczegóły
Piotra Wysockiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548743

54 m2 3 Pokoje 12 962,96 PLN/m2
Piętro 8 z (10) Rok budowy 1975  
700 000,00 PLN szczegóły
Topazowa

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544969

120 m2 4 Pokoje 12 458,33 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2004 Działka 150 m2
1 495 000,00 PLN szczegóły
Ożarowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548974

73,02 m2 4 Pokoje 10 886,06 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2017  
794 900,00 PLN szczegóły
Narwik

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548973

65,86 m2 3 Pokoje 17 900,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2003  
1 178 894,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547903

102 m2 3 Pokoje 3 817,25 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1970 Działka 2 203 m2
389 360,00 PLN szczegóły
Hetmańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548193

26,88 m2 2 Pokoje 15 959,82 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1930  
429 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: