Znaleziono 5176 ofert

Sortuj

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964443060

15 162 m2   69,85 PLN/m2
     
1 059 000,00 PLN szczegóły
Włodzimierza Majakowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547424

97,31 m2 4 Pokoje 15 404,38 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2014  
1 499 000,00 PLN szczegóły
Tarninowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547204

1 437 m2   195,20 PLN/m2
     
280 500,00 PLN szczegóły
Szeligowska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534286

170,50 m2 4 Pokoje 12 733,14 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1996 Działka 893 m2
2 171 000,00 PLN szczegóły
Szeligowska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534277

184 m2 4 Pokoje 11 793,48 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1996 Działka 893 m2
2 170 000,00 PLN szczegóły
Tarninowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547206

1 434 m2   195,26 PLN/m2
     
280 000,00 PLN szczegóły
Tarninowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547294

1 432 m2   195,53 PLN/m2
     
280 000,00 PLN szczegóły
Tarninowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547295

1 035 m2   195,17 PLN/m2
     
202 000,00 PLN szczegóły
Tarninowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547297

1 034 m2   195,36 PLN/m2
     
202 000,00 PLN szczegóły
Węgorzewska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548133

330 m2 5 pokoi 5 000,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1986 Działka 5 400 m2
1 650 000,00 PLN szczegóły
Rajska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964548134

141 m2 5 pokoi 5 170,21 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 1 549 m2
729 000,00 PLN szczegóły
Lipowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548138

49,50 m2 2 Pokoje 76,77 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1935  
3 800,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: