Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542221

9 900 m2   270,00 PLN/m2
     
2 673 000,00 PLN szczegóły
Bagno

Biuro na sprzedaż

Numer oferty : 34964547019

46,24 m2 3 Pokoje 25 929,93 PLN/m2
Piętro 3 z (15) Rok budowy 2009  
1 199 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546637

3 906 m2   768,00 PLN/m2
     
2 999 808,00 PLN szczegóły
Aleja Pokoju

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545459

70 m2 3 Pokoje 17 857,14 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 2022  
1 250 000,00 PLN szczegóły
Konarskiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547031

268,40 m2 5 pokoi 2 976,90 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1983 Działka 479 m2
799 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546454

1 737 m2   768,00 PLN/m2
     
1 334 016,00 PLN szczegóły
Wschodnia

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547036

90 m2 2 Pokoje 4 100,00 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 1 100 m2
369 000,00 PLN szczegóły
Nadodrzańskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547040

51 m2 3 Pokoje 6 666,67 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1985  
340 000,00 PLN szczegóły
Jana Pawła II

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547039

68,56 m2 3 Pokoje 3 923,57 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
269 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546357

11 544 m2   43,31 PLN/m2
     
499 971,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547043

66,60 m2 3 Pokoje 5 990,99 PLN/m2
Piętro 0 z (2)    
399 000,00 PLN szczegóły
Piasecka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547129

3 100 m2   99,03 PLN/m2
     
307 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: