Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Leśna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546706

1 204 m2   83,06 PLN/m2
     
100 000,00 PLN szczegóły
Starogardzka

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546673

135 m2 4 Pokoje 8 733,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1961 Działka 915 m2
1 179 000,00 PLN szczegóły
Starogardzka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546691

911 m2   746,43 PLN/m2
     
680 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546689

6 641 m2   25,45 PLN/m2
     
169 000,00 PLN szczegóły
Łódzka

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546687

112 m2 4 Pokoje 5 348,21 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 450 m2
599 000,00 PLN szczegóły
mjr. Henryka Sucharskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545057

61 m2 3 Pokoje 7 540,98 PLN/m2
Piętro 8 z (10) Rok budowy 1970  
460 000,00 PLN szczegóły
Wierzbowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546683

60 m2 4 Pokoje 4 150,00 PLN/m2
  Rok budowy 1980 Działka 600 m2
249 000,00 PLN szczegóły
Grzybowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546660

125 m2 4 Pokoje 204,00 PLN/m2
Piętro 13 z (18) Rok budowy 2005  
25 500,00 PLN szczegóły
Nakielska

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964542845

203 m2 5 pokoi 63,55 PLN/m2
Piętro 0 z (5)    
12 900,00 PLN szczegóły
św. Pawła

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546666

34,53 m2 2 Pokoje 12 500,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3)    
431 625,00 PLN szczegóły
Marii Skłodowskiej-Curie

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546677

350 m2 7 pokoi 1 200,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1995 Działka 600 m2
420 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546702

1 460 m2   95,21 PLN/m2
     
139 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: