Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Sucha

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546636

100 000 m2   97,00 PLN/m2
    Działka 100 000 m2
9 700 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546704

1 547 m2   90,43 PLN/m2
     
139 900,00 PLN szczegóły
Pokrzywno

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545777

188 m2 4 Pokoje 7 388,30 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 901 m2
1 389 000,00 PLN szczegóły
Wolności

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546675

282,50 m2 8 pokoi 3 539,82 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1999 Działka 1 105 m2
1 000 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546709

3 445 m2   164,88 PLN/m2
     
568 000,00 PLN szczegóły
Rąbieńska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546694

800 m2   773,75 PLN/m2
     
619 000,00 PLN szczegóły
Wolności

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546669

58 m2 2 Pokoje 5 551,72 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1920  
322 000,00 PLN szczegóły
Zduńska

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546710

140 m2   2 035,71 PLN/m2
     
285 000,00 PLN szczegóły
Kościuszki

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546690

2 038 m2   243,87 PLN/m2
     
497 000,00 PLN szczegóły
Tylna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546697

1 308 m2   305,05 PLN/m2
     
399 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546695

3 000 m2   53,00 PLN/m2
     
159 000,00 PLN szczegóły
Wiśniowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546678

148 m2 5 pokoi 5 722,97 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2003 Działka 926 m2
847 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: