Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Bagno

Biuro na sprzedaż

Numer oferty : 34964546340

71,70 m2 4 Pokoje 26 889,82 PLN/m2
Piętro 3 z (15) Rok budowy 2009  
1 928 000,00 PLN szczegóły
Pańska

Działka (Leśna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964533599

1 245 m2   30,00 PLN/m2
     
37 350,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na wynajem

Numer oferty : 34964546328

440 m2 8 pokoi 40,91 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1930 Działka 1 682 m2
18 000,00 PLN szczegóły
Agawy

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544118

318 m2 7 pokoi 6 289,31 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1935 Działka 997 m2
2 000 000,00 PLN szczegóły
Franciszka Klimczaka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964544328

85 m2 3 Pokoje 82,35 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2008  
7 000,00 PLN szczegóły
Marii Rodziewiczówny

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543119

71 m2 3 Pokoje 17 464,79 PLN/m2
Piętro 3 z (8) Rok budowy 2019  
1 240 000,00 PLN szczegóły
Lawendowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546358

237 m2 5 pokoi 8 012,66 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2024 Działka 1 500 m2
1 899 000,00 PLN szczegóły
Golkowice

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546129

198 m2 5 pokoi 14 393,94 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 2 200 m2
2 850 000,00 PLN szczegóły
Aleja Solidarności

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546066

48,20 m2 2 Pokoje 19 688,80 PLN/m2
Piętro 10 z (10) Rok budowy 1970  
949 000,00 PLN szczegóły
Wiarusa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546360

57 m2 2 Pokoje 12 982,46 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2008  
740 000,00 PLN szczegóły
Uprawna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543951

1 410 m2   419,86 PLN/m2
     
592 000,00 PLN szczegóły
Ułańska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546073

69,50 m2 3 Pokoje 41,73 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
2 900,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: