Znaleziono 5170 ofert

Sortuj

Skierniewicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964532719

46 m2 2 Pokoje 2 804,35 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1884  
129 000,00 PLN szczegóły
Starzyńska

Dom (Piętro domu) na sprzedaż

Numer oferty : 34964509598

165,58 m2 6 pokoi 5 429,40 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1990 Działka 826 m2
899 000,00 PLN szczegóły
Na Stoku

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546288

7 500 m2   13,17 PLN/m2
     
98 800,00 PLN szczegóły
Ks. Biskupa Wincentego Tymienieckiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546266

64,77 m2 1 pokoi 9 248,00 PLN/m2
Piętro 1 z (6)    
599 000,00 PLN szczegóły
Polna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546209

59 m2 3 Pokoje 10 000,00 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1903  
590 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546267

253 m2 8 pokoi 3 537,55 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2009 Działka 988 m2
895 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541457

1 070 m2   920,56 PLN/m2
     
985 000,00 PLN szczegóły
Za Strzelnicą

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546274

1 056 m2   390,00 PLN/m2
     
411 840,00 PLN szczegóły
Jagiellońska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540345

150 m2 6 pokoi 7 666,67 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1936 Działka 875 m2
1 150 000,00 PLN szczegóły
Grójecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536785

146,84 m2 5 pokoi 16 957,23 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1926  
2 490 000,00 PLN szczegóły
Legionów

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964486748

682,80 m2   5 492,09 PLN/m2
Piętro 2 z () Rok budowy 1999  
3 750 000,00 PLN szczegóły
Pijarska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538625

203,50 m2 4 Pokoje 31 941,03 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1894  
6 500 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: