Znaleziono 5170 ofert

Sortuj

Zygmunta Modzelewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964499871

68,20 m2 3 Pokoje 12 756,60 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1991  
870 000,00 PLN szczegóły
Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545846

63,26 m2 4 Pokoje 23 998,99 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 2001  
1 518 176,00 PLN szczegóły
Leśnych Skrzatów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536475

66,30 m2 3 Pokoje 13 408,75 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2023  
889 000,00 PLN szczegóły
Gorzowska

Obiekt produkcyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546240

4 580 m2   1 288,21 PLN/m2
     
5 900 000,00 PLN szczegóły
Bartosza Głowackiego

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544503

266 m2 7 pokoi 7 518,80 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1994 Działka 594 m2
2 000 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546243

560 m2 7 pokoi 2 053,57 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1995 Działka 2 253 m2
1 150 000,00 PLN szczegóły
Mostowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546088

67,43 m2 3 Pokoje 96,40 PLN/m2
Piętro 3 z (5)    
6 500,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519353

422 m2   556,87 PLN/m2
     
235 000,00 PLN szczegóły
Ignacego Paderewskiego

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964546280

145 m2 7 pokoi 55,00 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1920  
7 975,00 PLN szczegóły
Bokserska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546237

42,40 m2 2 Pokoje 16 745,28 PLN/m2
Piętro 3 z (10) Rok budowy 2015  
710 000,00 PLN szczegóły
Ignacego Paderewskiego

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964546281

310 m2 7 pokoi 54,84 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1920  
17 000,00 PLN szczegóły
Rafała Krajewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546259

34,83 m2 1 pokoi 19 000,00 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1950  
661 770,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: