Znaleziono 5170 ofert

Sortuj

Adama Mickiewicza

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964522679

200 m2 6 pokoi 74,50 PLN/m2
Piętro 0 z (6) Rok budowy 2021  
14 900,00 PLN szczegóły
Kozia

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964546114

241,20 m2   23 840,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3)    
5 750 208,00 PLN szczegóły
Obywatelska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546094

32,89 m2 2 Pokoje 11 766,49 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 2016  
387 000,00 PLN szczegóły
Kozia

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546117

328,80 m2   24 150,00 PLN/m2
     
7 940 520,00 PLN szczegóły

Dom (Dworek) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544937

254,32 m2 5 pokoi 6 681,98 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1860 Działka 8 200 m2
1 699 360,00 PLN szczegóły

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964542850

640 m2 30 pokoi 4 218,75 PLN/m2
Piętro 2 z (2)   Działka 1 424 m2
2 700 000,00 PLN szczegóły
Kozia

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546118

269,36 m2   23 400,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3)    
6 303 024,00 PLN szczegóły
Kozia

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964546120

62,94 m2   23 600,00 PLN/m2
     
1 485 384,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546124

2 500 m2   83,20 PLN/m2
     
208 000,00 PLN szczegóły
Herbu Janina

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545844

64,37 m2 2 Pokoje 18 486,87 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2021  
1 190 000,00 PLN szczegóły
Fort Wola

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546149

59,75 m2 3 Pokoje 20 904,00 PLN/m2
Piętro 5 z (7) Rok budowy 2019  
1 249 000,00 PLN szczegóły
Orzeszkowej

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964522962

116 m2 2 Pokoje 5 172,41 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1999 Działka 363 m2
600 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: