Znaleziono 5161 ofert

Sortuj

Kosodrzewiny

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519743

6 308 m2   190,29 PLN/m2
     
1 200 360,00 PLN szczegóły
Wodnika

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964536295

52 m2 2 Pokoje 40,38 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
2 100,00 PLN szczegóły
Macieja Rataja

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964523609

216 m2 8 pokoi 8 097,22 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2001 Działka 2 000 m2
1 749 000,00 PLN szczegóły
Długa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964512326

63,35 m2 2 Pokoje 5 998,42 PLN/m2
Piętro 0 z (2)    
380 000,00 PLN szczegóły
Szkolna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536633

112 m2 9 pokoi 6 428,57 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1997 Działka 10 884 m2
720 000,00 PLN szczegóły
Jana Śniechowskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964513495

47,02 m2 2 Pokoje 38,28 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1950  
1 800,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531683

2 500 m2   60,00 PLN/m2
     
150 000,00 PLN szczegóły
Płocka

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964507813

220 m2 6 pokoi 5 409,09 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1990 Działka 84 m2
1 190 000,00 PLN szczegóły
Prosta

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964524728

230,13 m2 5 pokoi 2 891,24 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 1 258 m2
665 360,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519316

3 001 m2   19,99 PLN/m2
     
60 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531816

92,50 m2 4 Pokoje 5 081,08 PLN/m2
  Rok budowy 1975 Działka 6 233 m2
470 000,00 PLN szczegóły
Sieradzka

Magazyn na sprzedaż

Numer oferty : 34964495279

804 m2   796,47 PLN/m2
  Rok budowy 1965 Działka 12 732,67 m2
640 360,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: