Znaleziono 5159 ofert

Sortuj

Sportowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545019

195 m2 2 Pokoje 4 353,85 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2012 Działka 2 196 m2
849 000,00 PLN szczegóły
Mlądzka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543977

38,41 m2 2 Pokoje 19 630,30 PLN/m2
Piętro 5 z (8) Rok budowy 2018  
754 000,00 PLN szczegóły
Aleja 29 Listopada

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544685

130 m2 4 Pokoje 21 923,08 PLN/m2
Piętro 10 z (10) Rok budowy 2019  
2 850 000,00 PLN szczegóły
Plac Wolności

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545035

17,21 m2 1 pokoi 7 865,19 PLN/m2
Piętro 1 z (1)    
135 360,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964535277

85 m2 4 Pokoje 62,35 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2024  
5 300,00 PLN szczegóły
Gwiaździsta

Biuro na sprzedaż

Numer oferty : 34964544951

178 m2 5 pokoi 14 376,40 PLN/m2
  Rok budowy 2000  
2 559 000,00 PLN szczegóły
Cisowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545332

72,90 m2 3 Pokoje 8 079,56 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1998  
589 000,00 PLN szczegóły
Śniardwy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545051

46,60 m2 3 Pokoje 17 145,92 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1968  
799 000,00 PLN szczegóły
Długa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545218

158,31 m2 5 pokoi 2 836,21 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2020 Działka 1 375 m2
449 000,00 PLN szczegóły
Liwiecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544311

101,24 m2 3 Pokoje 15 310,15 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2007  
1 550 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545192

110 m2 4 Pokoje 3 545,45 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 5 900 m2
390 000,00 PLN szczegóły
Czeremchowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541034

63 m2 3 Pokoje 18 253,97 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2025  
1 150 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: