Znaleziono 5159 ofert

Sortuj

Zamkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544925

60,90 m2 3 Pokoje 16 009,85 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1991  
975 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544909

330 m2 8 pokoi 17 878,79 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 1 407 m2
5 900 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544926

2 772 m2   392,86 PLN/m2
     
1 089 000,00 PLN szczegóły
Tęczowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544329

50,12 m2 2 Pokoje 10 375,10 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2009  
520 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544924

849 m2   411,07 PLN/m2
     
349 000,00 PLN szczegóły
Na Błonie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544247

55,57 m2 3 Pokoje 15 206,05 PLN/m2
Piętro 1 z (10) Rok budowy 1976  
845 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544756

4 800 m2   58,33 PLN/m2
     
280 000,00 PLN szczegóły
Ogrodowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544935

53,50 m2 2 Pokoje 4 093,46 PLN/m2
Piętro 2 z (2)    
219 000,00 PLN szczegóły
Olimpijska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544233

94 m2 4 Pokoje 9 521,28 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2006  
895 000,00 PLN szczegóły
Oliwska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544948

36 m2 2 Pokoje 13 888,89 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1956  
500 000,00 PLN szczegóły
Aleja Niepodległości

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964544733

27,10 m2 1 pokoi 92,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1910  
2 500,00 PLN szczegóły
Wrzosowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544956

176 m2 6 pokoi 7 102,27 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2014 Działka 872 m2
1 250 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: