Znaleziono 5159 ofert

Sortuj

Elektoralna

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964544735

15,07 m2   59,99 PLN/m2
     
904,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544057

5 114 m2   1 642,55 PLN/m2
     
8 400 000,00 PLN szczegóły
Elektoralna

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964544737

38,86 m2   56,00 PLN/m2
     
2 176,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537332

841 m2   208,09 PLN/m2
     
175 000,00 PLN szczegóły
Rzemieślnicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544829

57 m2 3 Pokoje 7 280,70 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1975  
415 000,00 PLN szczegóły
Zabrzańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544914

59,67 m2 3 Pokoje 7 625,27 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1986  
455 000,00 PLN szczegóły
Do Wiatraka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544536

100,20 m2   8 283,43 PLN/m2
  Rok budowy 2026 Działka 817 m2
830 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544918

156 m2 5 pokoi 6 346,15 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1990 Działka 581 m2
990 000,00 PLN szczegóły
Jarosława Dąbrowskiego

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531398

10 502 m2   57,04 PLN/m2
     
599 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544322

1 678,33 m2   88,78 PLN/m2
     
149 000,00 PLN szczegóły
Wincentego Kadłubka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544907

28 m2 1 pokoi 13 178,57 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1960  
369 000,00 PLN szczegóły
Dzikiej Kaczki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543927

58,78 m2 3 Pokoje 14 800,95 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2020  
870 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: