Znaleziono 5159 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544584

10 000 m2   29,90 PLN/m2
     
299 000,00 PLN szczegóły
Kozia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544553

38,01 m2 1 pokoi 21 500,00 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
817 215,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544588

54,50 m2 3 Pokoje 9 541,28 PLN/m2
Piętro 0 z (3)    
520 000,00 PLN szczegóły
Kozia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544550

72,23 m2 2 Pokoje 18 200,00 PLN/m2
Piętro 3 z (3)    
1 314 586,00 PLN szczegóły
Smocza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542295

53,90 m2 3 Pokoje 15 565,86 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1960  
839 000,00 PLN szczegóły
Kozia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544556

32,99 m2 1 pokoi 23 500,00 PLN/m2
Piętro 1 z (3)    
775 265,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544604

3 331 m2   29,42 PLN/m2
     
98 000,00 PLN szczegóły

Działka na sprzedaż

Numer oferty : 34964544598

3 114 m2   44,96 PLN/m2
     
140 000,00 PLN szczegóły

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544608

9 469 m2   132,01 PLN/m2
     
1 250 000,00 PLN szczegóły
Franciszka Ratajczaka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964503492

81,30 m2 3 Pokoje 9 778,60 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1934  
795 000,00 PLN szczegóły
Edyty Stein

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964544613

277 m2   3 967,51 PLN/m2
Piętro 2 z ()    
1 099 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544587

3 114 m2   47,85 PLN/m2
     
149 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: