Znaleziono 5161 ofert

Sortuj

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964512492

600 m2   33,17 PLN/m2
    Działka 10 000 m2
19 900,00 PLN szczegóły

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964509466

49 326 m2   11,15 PLN/m2
     
550 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964536404

250 m2   10 000,00 PLN/m2
    Działka 10 000 m2
2 500 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964511017

120 m2 5 pokoi 6 916,67 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1976 Działka 1 200 m2
830 000,00 PLN szczegóły
Mahatmy Gandhiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964525591

199,38 m2 4 Pokoje 7 518,31 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2019 Działka 2 455 m2
1 499 000,00 PLN szczegóły
Zaułek

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531952

11 055 m2   226,14 PLN/m2
     
2 500 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532512

170 m2   2 647,06 PLN/m2
  Rok budowy 1980 Działka 1 498 m2
450 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964506136

229,40 m2 3 Pokoje 3 881,26 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2009 Działka 13 897 m2
890 360,00 PLN szczegóły
Zgierska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519483

1 400 m2   150,00 PLN/m2
     
210 000,00 PLN szczegóły
Sanitariuszek

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964512032

241,77 m2 6 pokoi 9 471,81 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1956 Działka 5 570 m2
2 290 000,00 PLN szczegóły
Stare Złotno

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964533027

181,75 m2 4 Pokoje 11 939,48 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2021 Działka 667 m2
2 170 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964498278

214,48 m2 5 pokoi 3 027,60 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2008 Działka 134 m2
649 360,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: