Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

bp. Floriana Janowskiego

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550177

962 m2   395,01 PLN/m2
     
380 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550079

27 m2 1 pokoi 88,89 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 2016  
2 400,00 PLN szczegóły
Listopadowa

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551333

1 199 m2   541,58 PLN/m2
     
649 360,00 PLN szczegóły
Krzywe Koło

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550108

56 m2 2 Pokoje 60,71 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1950  
3 400,00 PLN szczegóły
Na Skarpie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550038

28,23 m2 1 pokoi 13 460,86 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2016  
380 000,00 PLN szczegóły
Tamka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550032

58,90 m2 2 Pokoje 25 297,11 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 2001  
1 490 000,00 PLN szczegóły
Smardzewska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550028

50,44 m2 2 Pokoje 53,53 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 2008  
2 700,00 PLN szczegóły
Denarowa

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550027

282 m2 6 pokoi 9 397,16 PLN/m2
Piętro z (4) Rok budowy 2001 Działka 371 m2
2 650 000,00 PLN szczegóły
Nowoursynowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550040

86 m2 3 Pokoje 55,81 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2010  
4 800,00 PLN szczegóły
Bruzdowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550034

140 m2 4 Pokoje 21 357,14 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2008  
2 990 000,00 PLN szczegóły
Skierniewicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550760

69 m2 3 Pokoje 25 507,25 PLN/m2
Piętro 1 z (10) Rok budowy 2020  
1 760 000,00 PLN szczegóły

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964550029

838,91 m2   4 172,08 PLN/m2
  Rok budowy 2003 Działka 1 520 m2
3 500 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: