Znaleziono 5140 ofert

Sortuj

Stoczniowców

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : INV488225

340 m2   17 352,94 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2025 Działka 1 425 m2
5 900 000,00 PLN szczegóły
Ogrodowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : INV306080

215,10 m2 6 pokoi 3 695,96 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1992 Działka 3 094 m2
795 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : INV329728

100 m2 5 pokoi 5 700,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 30 Działka 8 000 m2
570 000,00 PLN szczegóły

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : INV409104

1 300 m2 30 pokoi 2 115,38 PLN/m2
  Rok budowy 2005 Działka 45 000 m2
2 750 000,00 PLN szczegóły
Sadowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : INV123671

8 000 m2   71,25 PLN/m2
     
570 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : INV233464

400 m2   3 125,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1998 Działka 9 469 m2
1 250 000,00 PLN szczegóły

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : INV912239

52 600 m2   180,59 PLN/m2
     
9 499 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : INV596876

52 600 m2   180,59 PLN/m2
     
9 499 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : INV849570

228 m2 5 pokoi 7 850,88 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2004 Działka 2 907 m2
1 790 000,00 PLN szczegóły
Powązkowska

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : INV662191

40 m2   3 237,50 PLN/m2
     
129 500,00 PLN szczegóły
Śniardwy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : INV460517

24 m2 1 pokoi 16 875,00 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1969  
405 000,00 PLN szczegóły
Grochowska

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : INV535506

640 m2   3 109,38 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1938  
1 990 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: