Znaleziono 5140 ofert

Sortuj

Górna Droga

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : INV987676

52,65 m2 2 Pokoje 11 377,02 PLN/m2
Piętro 2 z (8)    
599 000,00 PLN szczegóły
Grójecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : INV987182

47 m2 2 Pokoje 13 595,74 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1969  
639 000,00 PLN szczegóły

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : INV396653

9 469 m2   132,01 PLN/m2
     
1 250 000,00 PLN szczegóły
Lipowa

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : INV716753

700 m2 8 pokoi 2 285,71 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2005  
1 600 000,00 PLN szczegóły
Jarosława Dąbrowskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : INV665878

38 m2 1 pokoi 78,00 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
2 950,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : INV339951

20 860 m2   250,00 PLN/m2
     
5 215 000,00 PLN szczegóły
Grochowska

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : INV535506

640 m2   3 109,38 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1938  
1 990 000,00 PLN szczegóły
Śniardwy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : INV460517

24 m2 1 pokoi 16 875,00 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1969  
405 000,00 PLN szczegóły
Żelazna

Lokal komercyjny na wynajem

Numer oferty : INV500516

179,70 m2 5 pokoi 43,00 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 1995  
7 700,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : INV849570

228 m2 5 pokoi 7 850,88 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2004 Działka 2 907 m2
1 790 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : INV434153

1 200 m2   130,00 PLN/m2
     
156 000,00 PLN szczegóły
Powązkowska

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : INV662191

40 m2   3 237,50 PLN/m2
     
129 500,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: