Znaleziono 5154 ofert

Sortuj

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551241

16 300 m2   30,00 PLN/m2
     
489 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551252

2 800 m2   60,71 PLN/m2
     
170 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551235

41,60 m2 2 Pokoje 12 620,19 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
525 000,00 PLN szczegóły
Tęczowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550562

74,60 m2 4 Pokoje 10 965,15 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2013  
818 000,00 PLN szczegóły
Mokotowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551263

27,09 m2 2 Pokoje 27 500,00 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1967  
744 975,00 PLN szczegóły
Henryka Sienkiewicza

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551261

34,40 m2 2 Pokoje 72,67 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1975  
2 500,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551272

54 m2 3 Pokoje 7 018,52 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
379 000,00 PLN szczegóły
Kupiecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551275

61,70 m2 2 Pokoje 5 494,33 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1919  
339 000,00 PLN szczegóły
Drewniana

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551268

101,35 m2 3 Pokoje 25 555,01 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1936  
2 590 000,00 PLN szczegóły
Opolska

Dom (Kamienica) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544995

735 m2   4 748,30 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1938 Działka 1 193 m2
3 490 000,00 PLN szczegóły
Podlesie

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551307

157 m2 4 Pokoje 7 961,78 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2016 Działka 1 000 m2
1 250 000,00 PLN szczegóły
Górnośląska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551278

37,51 m2 2 Pokoje 17 995,20 PLN/m2
Piętro 7 z (10) Rok budowy 1969  
675 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: