Znaleziono 5154 ofert

Sortuj

Główna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550277

37,20 m2 2 Pokoje 69,89 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
2 600,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551222

9 634 m2   230,00 PLN/m2
     
2 215 820,00 PLN szczegóły
Leśna

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964549959

10 000 m2   999,90 PLN/m2
    Działka 12 568,40 m2
9 999 000,00 PLN szczegóły
Nasielska

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550745

850 m2   111,76 PLN/m2
     
95 000,00 PLN szczegóły
Karola Bunscha

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544120

64,14 m2 3 Pokoje 15 559,71 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2018  
998 000,00 PLN szczegóły
Warszawska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550100

35,70 m2 1 pokoi 18 347,34 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1993  
655 000,00 PLN szczegóły
Telefoniczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550443

38,12 m2 2 Pokoje 13 641,13 PLN/m2
Piętro 1 z (6) Rok budowy 2018  
520 000,00 PLN szczegóły
Sienkiewicza

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549980

160 m2 6 pokoi 10 000,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2005 Działka 716 m2
1 600 000,00 PLN szczegóły
Urbanistów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551218

48,97 m2 3 Pokoje 16 132,33 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1972  
790 000,00 PLN szczegóły
Mirabelki

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550005

1 424 m2   360,96 PLN/m2
     
514 000,00 PLN szczegóły
Mazowiecka

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548768

539 m2   371,06 PLN/m2
     
199 999,00 PLN szczegóły
Władysława Broniewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550101

47 m2 3 Pokoje 23 404,26 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
1 100 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: