Znaleziono 5154 ofert

Sortuj

Miła

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549773

26,40 m2 1 pokoi 18 901,52 PLN/m2
Piętro 9 z (9) Rok budowy 1970  
499 000,00 PLN szczegóły
Żeglugi Wiślanej

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551186

56 m2 3 Pokoje 44,64 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2012  
2 500,00 PLN szczegóły
Osiedlowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549922

96 m2 4 Pokoje 10 416,67 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2014  
1 000 000,00 PLN szczegóły
Gwiezdna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551187

250 m2 5 pokoi 5 396,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 1 300 m2
1 349 000,00 PLN szczegóły
Duchnowska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551192

2 000 m2   241,00 PLN/m2
     
482 000,00 PLN szczegóły
Polna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550493

100,42 m2 4 Pokoje 9 609,64 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1910  
965 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551194

76,40 m2 3 Pokoje 20 026,18 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2013  
1 530 000,00 PLN szczegóły
Piekary

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964550919

69,50 m2 5 pokoi 12 000,00 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2001  
834 000,00 PLN szczegóły
Katowicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550621

53 m2 2 Pokoje 14 320,75 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
759 000,00 PLN szczegóły
Aleja Wilanowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551193

121,68 m2 3 Pokoje 19 707,00 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1996  
2 398 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550079

27 m2 1 pokoi 88,89 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 2016  
2 400,00 PLN szczegóły
Kazimierza Promyka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551191

35 m2 2 Pokoje 18 486,00 PLN/m2
Piętro 9 z (17) Rok budowy 1963  
647 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: