Znaleziono 5168 ofert

Sortuj

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547943

17 229 m2   26,12 PLN/m2
     
450 000,00 PLN szczegóły
29 Listopada

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547964

39,70 m2 1 pokoi 6 423,17 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
255 000,00 PLN szczegóły
Bierna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547969

90,84 m2 4 Pokoje 12 076,18 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2018 Działka 97,70 m2
1 097 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547972

45,40 m2 3 Pokoje 9 449,34 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2021 Działka 736 m2
429 000,00 PLN szczegóły
Słowicza

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547679

1 224 m2   347,22 PLN/m2
     
425 000,00 PLN szczegóły
Jeleniogórska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545901

31,46 m2 1 pokoi 14 605,85 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2020  
459 500,00 PLN szczegóły
Przylaszczkowa

Dom (Szeregowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547090

149,86 m2 5 pokoi 9 602,30 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 211 m2
1 439 000,00 PLN szczegóły
Smocza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541562

37,80 m2 2 Pokoje 19 550,26 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1969  
739 000,00 PLN szczegóły
Ogrodowa

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547980

239,60 m2 6 pokoi 5 843,07 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2008 Działka 786 m2
1 400 000,00 PLN szczegóły
Wał Miedzeszyński

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543363

188 m2 5 pokoi 13 292,55 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2015 Działka 181 m2
2 499 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547458

4 599,01 m2   6,31 PLN/m2
     
29 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548005

1 558 m2   141,21 PLN/m2
     
220 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: