Znaleziono 5168 ofert

Sortuj

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545361

5,34 m2   749 063,67 PLN/m2
     
4 000 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546649

3 700 m2   91,89 PLN/m2
     
340 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547695

1 214 m2   78,25 PLN/m2
     
95 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546775

1 600 m2   24,94 PLN/m2
     
39 900,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545688

1 239 m2   242,13 PLN/m2
     
300 000,00 PLN szczegóły
Bolesława Limanowskiego

Dom (Kamienica) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542164

414 m2 8 pokoi 3 115,94 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1932 Działka 397 m2
1 290 000,00 PLN szczegóły
Wrzosowa

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546416

226 m2 7 pokoi 3 008,85 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2004 Działka 471 m2
680 000,00 PLN szczegóły
Piekary

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964538770

30,80 m2 2 Pokoje 5 844,16 PLN/m2
     
180 000,00 PLN szczegóły

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547937

318 m2 6 pokoi 8 490,57 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 214 Działka 310 m2
2 700 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547971

1 200 m2   229,17 PLN/m2
     
275 000,00 PLN szczegóły
Wichrowe Wzgórze

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543122

49,70 m2 2 Pokoje 9 657,95 PLN/m2
Piętro 11 z (16) Rok budowy 1980  
480 000,00 PLN szczegóły
Żołędziowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547967

45 m2 2 Pokoje 7 111,11 PLN/m2
  Rok budowy 1985 Działka 1 760 m2
320 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: