Znaleziono 5168 ofert

Sortuj

Tęczowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547850

46,89 m2 2 Pokoje 12 369,38 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2010  
580 000,00 PLN szczegóły
3 Maja

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964507779

56 m2 2 Pokoje 12 482,14 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
699 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964493365

296 m2 4 Pokoje 20 270,27 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2021 Działka 1 849 m2
6 000 000,00 PLN szczegóły
Grójecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544458

43,39 m2 2 Pokoje 18 437,43 PLN/m2
Piętro 8 z (9) Rok budowy 1939  
800 000,00 PLN szczegóły
Jeziorna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546233

7 200 m2   323,92 PLN/m2
     
2 332 200,00 PLN szczegóły
Izaaka Newtona

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546198

43,92 m2 2 Pokoje 12 181,24 PLN/m2
Piętro 10 z (11)    
535 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547853

12 200 m2   57,38 PLN/m2
     
700 000,00 PLN szczegóły
Błażeja

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547352

33,65 m2 1 pokoi 68,35 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2023  
2 300,00 PLN szczegóły
Radziwoja

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546380

257 m2   5 836,58 PLN/m2
  Rok budowy 1965 Działka 861 m2
1 500 000,00 PLN szczegóły
Połaniecka

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547397

150 m2 4 Pokoje 3 933,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1980 Działka 393 m2
590 000,00 PLN szczegóły
gen. Jarosława Dąbrowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547882

47,30 m2 3 Pokoje 7 893,45 PLN/m2
Piętro 8 z (11)    
373 360,00 PLN szczegóły
Wojska Polskiego

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542545

1 428 m2   630,18 PLN/m2
     
899 900,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: