Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546581

3 997 m2   67,30 PLN/m2
     
269 000,00 PLN szczegóły
Henryka Dąbrowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544516

56,80 m2 3 Pokoje 7 552,82 PLN/m2
Piętro 3 z (10)    
429 000,00 PLN szczegóły
Górka

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546631

1 371 m2   2 844,64 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1998 Działka 35 000 m2
3 900 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964515151

1 002 m2   90,00 PLN/m2
     
90 180,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546633

920 m2   141,00 PLN/m2
     
129 720,00 PLN szczegóły
Nakielska

Magazyn z biurami na wynajem

Numer oferty : 34964544207

1 238 m2 23 pokoi 36,35 PLN/m2
     
45 000,00 PLN szczegóły
gen. Leopolda Okulickiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546644

84,80 m2 4 Pokoje 9 905,66 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1991  
840 000,00 PLN szczegóły
Biruty

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546647

70,10 m2 4 Pokoje 12 981,46 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2007  
910 000,00 PLN szczegóły
Aleje Jerozolimskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545414

34,36 m2 2 Pokoje 21 827,71 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 1955  
750 000,00 PLN szczegóły
Leśna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546685

100 m2 3 Pokoje 7 990,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2000 Działka 8 010 m2
799 000,00 PLN szczegóły
Aleje Jerozolimskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545425

34,36 m2 1 pokoi 21 827,71 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 1955  
750 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546707

1 200 m2   99,17 PLN/m2
     
119 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: