Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546538

60 m2 1 pokoi 2 666,67 PLN/m2
    Działka 3 500 m2
160 000,00 PLN szczegóły
Brzozowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546583

797 m2   349,00 PLN/m2
     
278 153,00 PLN szczegóły
Garncarska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546530

240 m2 8 pokoi 3 458,33 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2003 Działka 140 m2
830 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546556

8 200 m2   42,56 PLN/m2
     
349 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546588

1 681 m2   68,41 PLN/m2
     
115 000,00 PLN szczegóły
Okrężna

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546621

260 m2   4 423,07 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1960  
1 149 999,00 PLN szczegóły
Topolowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546610

1 544 m2   362,52 PLN/m2
     
559 736,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546565

1 996 m2   44,59 PLN/m2
     
89 000,00 PLN szczegóły
Pogodna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546554

3 709 m2   178,75 PLN/m2
     
663 000,00 PLN szczegóły
Błękitna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546513

290 m2 6 pokoi 3 093,10 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1998 Działka 3 361 m2
897 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546555

3 000 m2   54,67 PLN/m2
     
164 000,00 PLN szczegóły
Adama Asnyka

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546534

188 m2 3 Pokoje 1 058,51 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 210 m2
199 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: