Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Żółta

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546456

263 m2 4 Pokoje 12 167,30 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2021 Działka 3 030 m2
3 200 000,00 PLN szczegóły
Krakowskie Przedmieście

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546490

39,95 m2 2 Pokoje 4 730,91 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1940  
189 000,00 PLN szczegóły
Wólczańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546473

41,61 m2 3 Pokoje 6 488,82 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1940  
270 000,00 PLN szczegóły
Daszyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546482

170,60 m2 2 Pokoje 1 582,65 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1900  
270 000,00 PLN szczegóły
Wioślarska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546479

37,21 m2 2 Pokoje 7 363,61 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1967  
274 000,00 PLN szczegóły
Łężyca-Inwestycyjna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546486

63,69 m2 3 Pokoje 10 661,01 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2023  
679 000,00 PLN szczegóły
płk. dr. Stanisława Więckowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546491

63,10 m2 3 Pokoje 6 957,21 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1900  
439 000,00 PLN szczegóły
Asnyka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546489

87,10 m2 5 pokoi 4 580,94 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1925  
399 000,00 PLN szczegóły
Stary Rynek

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546478

47,05 m2 3 Pokoje 8 437,83 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1962  
397 000,00 PLN szczegóły
Edwarda Abramowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546484

78,91 m2 4 Pokoje 7 971,11 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1903  
629 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Moniuszki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546495

45,12 m2 2 Pokoje 6 604,61 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1971  
298 000,00 PLN szczegóły
Kombatantów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546469

49,50 m2 2 Pokoje 5 232,32 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1974  
259 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: