Znaleziono 5159 ofert

Sortuj

Saperska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544040

64,30 m2 3 Pokoje 12 426,13 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2010  
799 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544861

1 331 m2   563,49 PLN/m2
     
750 000,00 PLN szczegóły
Iwicka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964503556

62 m2 3 Pokoje 73,00 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1955  
4 500,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544837

49,30 m2 2 Pokoje 4 571,20 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1960 Działka 3 762 m2
225 360,00 PLN szczegóły
Szybka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964544464

54 m2 2 Pokoje 74,07 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 2023  
4 000,00 PLN szczegóły
Narożna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544871

775 m2   709,55 PLN/m2
     
549 900,00 PLN szczegóły
Toruńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544833

88,60 m2 4 Pokoje 19 751,69 PLN/m2
Piętro 1 z (8) Rok budowy 2015  
1 750 000,00 PLN szczegóły
Targowa

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964500198

11 886 m2   82,31 PLN/m2
     
978 360,00 PLN szczegóły
św. Jacka Odrowąża

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964544745

39 m2   55,00 PLN/m2
     
2 145,00 PLN szczegóły
Hrubieszowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544835

70,40 m2 2 Pokoje 10 156,25 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1995  
715 000,00 PLN szczegóły
Elektoralna

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964544731

34,32 m2   59,99 PLN/m2
     
2 059,00 PLN szczegóły
Kaliny Jędrusik

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543016

42,19 m2 2 Pokoje 22 991,23 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2016  
970 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: