Znaleziono 5159 ofert

Sortuj

Kajakowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541435

54,20 m2 2 Pokoje 11 715,87 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1952  
635 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544766

1 398 m2   42,92 PLN/m2
     
60 000,00 PLN szczegóły
Ludwika Narbutta

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964492544

47 m2 3 Pokoje 11 787,23 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1937  
554 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544769

1 400 m2   42,86 PLN/m2
     
60 000,00 PLN szczegóły
Bruzdowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964450327

187,31 m2 5 pokoi 53,39 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2011  
10 000,00 PLN szczegóły
Wici

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544768

37,60 m2 2 Pokoje 6 977,66 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
262 360,00 PLN szczegóły
Sarmacka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544747

98,82 m2 4 Pokoje 22 161,51 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2010  
2 190 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544770

13 400 m2   8,96 PLN/m2
     
120 000,00 PLN szczegóły
Jabłkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544115

82 m2 4 Pokoje 8 158,54 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2018  
669 000,00 PLN szczegóły
Długa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543994

47,37 m2 2 Pokoje 8 760,82 PLN/m2
Piętro 0 z (4)    
415 000,00 PLN szczegóły
Orła Białego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543483

85 m2 4 Pokoje 7 411,76 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1980  
630 000,00 PLN szczegóły
Długa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544035

35,51 m2 2 Pokoje 7 603,49 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
270 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: