Znaleziono 5159 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541294

1 475 m2   168,81 PLN/m2
     
249 000,00 PLN szczegóły
św. Bonifacego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544044

96,70 m2 5 pokoi 19 544,98 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2000  
1 890 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531686

169 m2 5 pokoi 7 662,72 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 821 m2
1 295 000,00 PLN szczegóły
Tadeusza Kościuszki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544712

34,45 m2 2 Pokoje 12 191,58 PLN/m2
Piętro 2 z (6) Rok budowy 2023  
420 000,00 PLN szczegóły
Władysława Biegańskiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539829

194,03 m2 5 pokoi 4 741,53 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1968 Działka 455 m2
920 000,00 PLN szczegóły
Deszczowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964544711

160 m2 5 pokoi 12 500,00 PLN/m2
  Rok budowy 2013 Działka 291 m2
2 000 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544727

3 290 m2   391,14 PLN/m2
     
1 286 850,00 PLN szczegóły
Raciborska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540884

96,14 m2 5 pokoi 7 385,06 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
710 000,00 PLN szczegóły
Wichrowe Wzgórze

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542003

46,80 m2 2 Pokoje 10 235,04 PLN/m2
Piętro 1 z (15) Rok budowy 1980  
479 000,00 PLN szczegóły
Radziwie

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543507

50 m2 2 Pokoje 72,00 PLN/m2
Piętro 2 z (11) Rok budowy 2011  
3 600,00 PLN szczegóły
Hetmana Stefana Czarnieckiego

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544104

174,70 m2 6 pokoi 5 718,37 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2026 Działka 511 m2
999 000,00 PLN szczegóły
św. Jacka Odrowąża

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964544746

13 m2   55,00 PLN/m2
     
715,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: