Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Stanisława Staszica

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549483

85 m2 3 Pokoje 9 647,06 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1930  
820 000,00 PLN szczegóły
ks. Ignacego Skorupki

Lokal gastronomiczny na wynajem

Numer oferty : 34964549472

85 m2 1 pokoi 58,82 PLN/m2
  Rok budowy 2026  
5 000,00 PLN szczegóły
mjr. Henryka Sucharskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549487

41,43 m2 2 Pokoje 60,34 PLN/m2
Piętro 4 z (11) Rok budowy 1987  
2 500,00 PLN szczegóły
Karmelicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549461

60,34 m2 2 Pokoje 15 826,98 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2022  
955 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549456

150 m2 6 pokoi 3 966,67 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 455 m2
595 000,00 PLN szczegóły
Przy Forcie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549455

73 m2 2 Pokoje 12 950,00 PLN/m2
Piętro 2 z (5)    
945 350,00 PLN szczegóły
Woronicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549453

25,66 m2 1 pokoi 8 534,68 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1970  
219 000,00 PLN szczegóły
Chodkiewicza

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549450

280 m2 7 pokoi 5 000,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1970 Działka 794 m2
1 400 000,00 PLN szczegóły
Józefa Chełmońskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549650

79,73 m2 4 Pokoje 15 050,80 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2009  
1 200 000,00 PLN szczegóły
Aleja Dwudziestolatków

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549441

36 m2 2 Pokoje 14 305,56 PLN/m2
Piętro 3 z (9) Rok budowy 1967  
515 000,00 PLN szczegóły
Rustykalna

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549440

146,12 m2 5 pokoi 12 645,61 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2023 Działka 98 m2
1 847 777,00 PLN szczegóły
Zgoda

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549435

35,50 m2 2 Pokoje 13 802,82 PLN/m2
Piętro 10 z (11) Rok budowy 1980  
490 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: