Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Gnieźnieńska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549784

25 m2 1 pokoi 68,00 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
1 700,00 PLN szczegóły
Jasielska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549835

49 m2 3 Pokoje 13 469,39 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2024  
660 000,00 PLN szczegóły
Bułgarska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549834

64,35 m2 3 Pokoje 13 348,87 PLN/m2
Piętro 2 z (13) Rok budowy 2024  
859 000,00 PLN szczegóły
Jałowcowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549913

188 m2 4 Pokoje 10 372,34 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1961 Działka 1 037 m2
1 950 000,00 PLN szczegóły
Gąsawska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549778

31,30 m2 2 Pokoje 8 785,94 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2010  
275 000,00 PLN szczegóły
Osiedle Modrzewina

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549770

100 m2 3 Pokoje 4 500,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1936 Działka 1 346 m2
450 000,00 PLN szczegóły
Jeżycka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551504

67,20 m2 3 Pokoje 10 267,86 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1996  
690 000,00 PLN szczegóły
Pieńkowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964549769

149,77 m2 4 Pokoje 7 010,75 PLN/m2
  Rok budowy 2026 Działka 550 m2
1 050 000,00 PLN szczegóły
Rumiankowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549768

294 m2 6 pokoi 5 778,91 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2014 Działka 994 m2
1 699 000,00 PLN szczegóły
Juliana Fałata

Dom (Szeregowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549764

171,90 m2 5 pokoi 7 556,72 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2019 Działka 105 m2
1 299 000,00 PLN szczegóły
Strzelecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549762

75,28 m2 3 Pokoje 10 108,93 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1912  
761 000,00 PLN szczegóły
Romualda Traugutta

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549758

40,80 m2 1 pokoi 7 745,10 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 1905  
316 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: